Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/doc/www.vesperhomes.cz/www/extensions/nette/nette.min.php on line 24
Komplexní projektová dokumentace | VESPER PROJECT
HomesFramesProjectÚvod
Plnohodnotné individuální projekty dřevostaveb.
Bydleni dnes

Komplexní projektová dokumentace

Váš individuální projekt může mít zatím rozměry představ, potřeb nebo snů, ale cesta k jejich realizaci je jednoduchá. O komplexní projekci Vaší moderní dřevostavby se postarají zkušení projektanti a architekti z Vesper Project. Pokud se chcete inspirovat typovým projektem, podívejte se na mobilní dřevostavby Bydlení dnes nebo na již zrealizované projekty rodinných domů ve 3D.

Pro Vaši dřevostavbu zpracujeme dokumentaci pro jakoukoli fázi stavby:

Pro Vaše individuální projekty jsme také schopni dodat nutné výpočty z oblasti stavební fyziky, statiky a požární ochrany. S velkou pečlivostí se také pouštíme do řešení složitých konstrukčních detailů.

Podle výrobní a montážní dokumentace můžeme Vaši dřevostavbu na klíč zhotovit v našem výrobním závodě. Jednotlivé prvky Vašeho projektu si u nás můžete nechat nařezat, případně i zhotovit, a to v tzv. fázi open (pouze rám s nosným pláštěm bez izolace) nebo kompletně prefabrikovat.

Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme zvolit služby přesně na míru Vašeho projektu!

Naši partneři

Dřevostavby – online portál